LEEMOA POWER BANK 30000MAH (22.5W/20WPD) AG30
Product image 1
1 / 3
Leemoa S13 22.5W 30000mAh Power Bank
Ā
  • Super Fast Charging Powerbank
  • PD QC 3.0 TYP-C + USB Port
  • 21700 Power Polymer Battery
  • Model Number: S13 Battery
  • Capacity: 30000mAh
  • Cell Model: 21700 High Quality Cylindrical Battery *6
  • Input (Type C): 5V-3A 9V-2.2A 12V-1.67A
  • Input (Type-C2)
  • Output: 5V-3A 9V-2.2A 12V-1.67A
  • Output (USB1): 5V-3A 5V-4.5A 9V- 2A 12V -1.5A
  • Output (USB2): 5V-3A 5V-4.5A 9V-2A 12V-1.5A
  • Material: Metal Case + Plastic Sleeve
  • Maximum Power: 22.5 W
Ā
  • PD QC 3.0 TYP-C + USB Port
  • 21700 Power Polymer Battery
  • Model Number: S13 Battery
  • Capacity: 30000mAh
  • Input (Type-C2)
  • Maximum Power: 22.5 W
-65%
Description
  • Maximum Power: 22.5 W